Baranseli Finans
ENG   TUR   RUS

Новости

27.05.2010

Güncel Bayilik olanakları

Faydaları Olmak Satıcı

Çünkü biz kaliteli bir dizi sağlayan ticari temsilcisi Üreticileri yerel pazarlarda mecburuz tedavi seçimi Üretici çok dikkatli. Biz çalışıyoruz ile sadece güvenilir Üreticileri. Belirlemek için güvenilirliği Üretici, kendimizi bize tarafından geliştirilen sıkı bir seçim kriterleri Üreticileri.

Temel Gereksinimleri Üretici

Ünü ve Kalitesi
Üretici olması, yüksek bir itibar ve olumlu bir şirketin geçmişi.
Üretici olması gerekir istikrarlı pozitif mali dengeler.
Üretici deneyime sahip olmalıdır ihracat ürünlerinin farklı pazarlar.
Üretici üretmek gerektiğini kaliteli ürün ve arkasında durmak zorundadır всоей ürünleri o kadar istismar ediliyor piyasada.
Üretici olması, kendisi bölümü RnD (gelişim ve geliştirme) ve görüşlerini dikkate pazar geliştirme ve teknik özellikleri ürün ve karşılamak, istek pazar.

Fiyat ve Ödeme

Ürün fiyatları olmalıdır rekabetçi. Göz önüne alındığında piyasa конъюнктуру fiyat dalgalanmaları olabilir, sadece bir yıllık несущественном tutarında. Bayi yerel pazarları katılım fiyatlandırma ürünleri.
Ürün fiyatı olabilir konvertibl para birimleri ama bayi egzersiz ödeme ulusal para birimleri.
Bayi var taksitli ödeme 90 gün kadar (eğer üretici veremem taksit, Baranseli Financial Settlements olabilir ödünç satıcı).

Dayanışma ve Организованность

Üretici yükümlüdür destek Bayi rekabet ortamında tarafından ortak katılım, sergiler, promosyonlar, dörtgenler için etkin promosyon ürünler piyasada.
Biz организируем seminerler ve трейнинги uzmanları Bayi yön pazarlama ve servis. Üretici ve Bayi almalıdır aktif benzeri haller.

 

 


Haberlere geri dön