Baranseli Finans
ENG   TUR   RUS

Baranseli Business Network Management System


“B-Stream” yazılımı muhasebe hizmetleri, bayi ve franchise ağları yönetimi hizmetleri için müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Bu sistem müşterilerimizin tüm iş süreçlerini takip edebilecekleri ve Global Business Network (GBN) bilgi bankasına kolay ve güvenli erişim sağlayan bir sistemdir.

Muhasebe Hizmetleri için Olanaklar

“B-Stream” yazılımı muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri verdiğimiz müşterilerimiz için kolay ve güvenli bilgi transferi sağlar. Sözleşmeler, faturalar, ödeme emirleri gibi birçok gerekli belgenin taranmış kopyaları veya mobil cihazlarla çekilmiş fotoğrafları “B-Stream”e bilgisayardan veya IOS ve Android bazlı mobil cihazlar için tasarladığımız “Baranseli App” uygulaması üzerinden müşterimiz tarafından kolay ve güvenli yoldan iletilir.

Müşterilerimizin “B-Stream”e bu yolla ilettikleri bilgi ve belgeler uzmanlarımız tarafından defterlere işlenir ve bu sırada müşterilerimizin defterlerini online takip edebilmeleri sağlanır.

“B-Stream” yazılımı muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri alan müşterilerimize kuruma özel benzersiz bir finansal yönetim takvimi sunar. Bu takvim belli bir müşterimizin firmasına özgün üç aylık periodlarda gelir vergisi, KDV, bordro vb birçok finansal yükümlülüklerini son tarih ve tutar göstererek müşterilerimizin finansal planlamalarını yapmalarını kolaylaştırır.

Müşterilerimiz “B-Stream” yazılımı üzerinden kendilerine özgü yayınladığımız haberler, uyarılar ve vergi danışmanlığı ipuçlarını görebilirler.

“B-Stream” yazılımı üzerinde bulunan iletişim portu aracılığıyla iş saatlerinde müşterilerimiz uzmanlarla online iletişime geçebilir, diledikleri soruları sorabilir, ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirler.

Bayi Ağı Yönetimi için Olanaklar

“B-Stream” yazılımı üreticiler ve onların bayileri için gerekli olan tüm bilgi ve belgelerin bulunduğu Global Business Network (GBN) bilgi bankasına erişimi sağlar. Üreticiler ve onların bayileri için sistem farklı arayüzlere sahiptir.

Üreticiler, kurumsal bilgilerini, sahip oldukları sertifika ve izinleri, katalog ve fiyat listelerini, teklif ve siparişleri, görevlerini, etkinlikleri ve bayilerinin takibi için üretim süreçleri gibi birçok bilgi ve belgeyi sisteme iletebilirler. Bununla birlikle üreticiler bayileri tarafından sisteme iletilen tüm gerekli bilgi ve belgeleri, bizim uzmanlarımız tarafından sisteme iletilen haber ve analizleri ve ilgili tüm hatırlatma, etkinlikler ve görevleri “B-Stream” yazılımı üzerinden izleyebilirler.

Bayiler, kurumsal bilgilerini, stok bilgilerini, siparişlerini, görevlerini, etkinlikleri ve üreticinin takibi için ödeme süreçleri gibi birçok bilgi ve belgeyi sisteme iletebilirler. Bununla birlikle bayiler üretici tarafından sisteme iletilen tüm gerekli bilgi ve belgeleri, bizim uzmanlarımız tarafından sisteme iletilen haber ve analizleri ve ilgili tüm hatırlatma, etkinlikler ve görevleri “B-Stream” yazılımı üzerinden izleyebilirler.

Franchise Ağı Yönetimi için Olanaklar

“B-Stream” yazılımı franchise hak sahipleri ve alanlar için gerekli olan tüm bilgi ve belgelerin bulunduğu Global Business Network (GBN) bilgi bankasına erişimi sağlar. Franchise hak sahibi ve alanlar için sistem farklı arayüzlere sahiptir.

Franchise hak sahibi, kurumsal bilgilerini, sahip olduğu sertifika ve izinleri, katalog ve fiyat listelerini, teklif ve siparişleri, görevlerini ve etkinlikler gibi birçok bilgi ve belgeyi franchise alanların takibi için sisteme iletebilirler. “B-Stream” yazılımının franchise alanların elektronik kasalarıyla senkronize edilmesi sayesinde franchise hak sahibi kendisinden franchise alanların işletmelerindeki kasa hareketlerini online gerçek zamanlı görebilmekte ve sistemimizin bu özelliği sayesinde franchise bedellerinin hesaplanması oldukça şeffaf ve kolaydır. Bununla birlikle franchise hak sahibi kendinden franchise alanlar tarafından sisteme iletilen tüm bilgileri, bizim uzmanlarımız tarafından sisteme iletilen haber ve analizleri ve ilgili tüm hatırlatma, etkinlikler ve görevleri “B-Stream” yazılımı üzerinden izleyebilir.

Franchise alanlar, kurumsal bilgilerini, stok bilgilerini, siparişlerini, görevlerini, etkinlikleri ve ödeme süreçleri gibi birçok bilgi ve belgeyi franchise hak sahibinin takibi için sisteme iletebilirler. Bununla birlikle franchise alanlar franchise hak sahibi tarafından sisteme iletilen tüm bilgileri, bizim uzmanlarımız tarafından sisteme iletilen haber ve analizleri ve ilgili tüm hatırlatma, etkinlikler ve görevleri “B-Stream” yazılımı üzerinden izleyebilirler.