Baranseli Finans
ENG   TUR   RUS

Yasal Uyarı

BARANSELİ FİNANCIAL SETTLEMENTS tarafından yayınlanan bilgilere web sitesi aracılığıyla ulaşan kişiler aşağıdaki hüküm ve şartları kabul etmiş olurlar:

BARANSELİ FİNANCIAL SETTLEMENTS web sitesi yayınlanan bilgiler herhangi bir davet, tavsiye veya teklif anlamı taşımaz ve başka herhangi bir anlam yüklenemez.

BARANSELİ FİNANCIAL SETTLEMENTS web sitesi yayın ve kullanılabilirliği yasaklanan herhangi bir yerdeki herhangi bir kişi veya kuruma yönelik değildir. Bu tür yayın ve kullanım yasağı olan ülkelerdeki kişler bu siteye erişmeyebilirler.

Web sitesinin içeriği önceden bildirim yayınlanmadan herhangi bir zaman değiştirilebilinir.

Bu web sitesine erişim sebebiyle kaynaklanabilecek hiçbir kayıp veya zarardan (doğrudan veya dolaylı veya müteakip) BARANSELİ FİNANCIAL SETTLEMENTS sorumlu değildir.

Bu web sitesindeki tüm içerik ve yapı telif hakkı ile korunmaktadır. Tüm hakları saklıdır. Web sitesindeki bilgiler, içerik ve yapı BARANSELİ FİNANCIAL SETTLEMENTS firmasının yazılı izni olmadan ticari veya kamusal amaçlarla kullanılması, yayınlanması, modifikasyonu, üzerinde değişiklik yapılması yasaktır.